Skip to content
User Password

TV Prinsejagt

VRIJDAG

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
Afdeling 4Prinsejagt 1 - 2e klasse
16929217Arjon HoekstraM76
20269129Hans WeissM87
19104065Edwin DrabbelsM77
16961366Jan DamenM87
10432736Henk van RooijM66

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
Afdeling 32Prinsejagt 2 - 3e klasse
14767740Bert StraussM87
19267312Erik van ZuilenM87
15972402Rick dos RamosM77
18203736André HuijsmanM87

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
Afdeling 30Prinsejagt 3 - 3e klasse
13173057Wim VervoortM88
16859073Johan TheunissenM88
24249971Ronald GreefhorstM87
19228384Paul SwinkelsM76
10432590Theo PersoonsM87
27215601Tom van ZutphenM87

Heren dubbel 35+ vrijdag avond
Afdeling 31Prinsejagt 4 - 3e klasse
18792243Bart VullingsM88
24408395Paul HoogduinM87
24768944Bert KappetijnM87
18160670Gertjan KeesmanM88
31639887Edwin HuybersM88

Dames
Afdeling 2Prinsejagt 1 - 1e klasse
21488258Irene Swinkels-WeberV85
14955679Ilona SteenhuizenV65
10431950Hannie ErkelensV76
11984236Karen SterringaV66
13638874Constance MolenaarV76
10432507Hedwig van RijkomV66

Dames dubbel 50+ vrijdag
Afdeling 2Prinsejagt 1 - 1e klasse
20091923Bettina ter WoorstV87
22718842Maria van ZutphenV87
27164446Karin BarteldsV84
24376159Ellen SoetersV87
25563939Marlies van HappenV87

Gemengd dubbel 35+ vrijdag avond
Afdeling 13Prinsejagt 1 - 2e klasse
27461262Michiel PetersM86
27461270Marloes PolV75
15021025Steven JansenM76
30511739Jeroen BlokhuisM99
30511763Linda RiepenV97

Gemengd dubbel 50+ vrijdag
Afdeling 1Prinsejagt 1 - 2e klasse
15246973Cor SmithM88
14769727Wim KlaassenM87
15988589Mary de KokV87
20802366Emmy van OtterdijkKlaassenV87

ZATERDAG

Heren 17+ zaterdag
Afdeling 8Prinsejagt 1 - 1e klasse
26506424Rens NootM54
10564713Pascal HintzenM44
16331192Joris BroekmanM65
23279982Jelle MeijeringM54

Dames 17+ (2xE en 3xD)
Afdeling 2Prinsejagt 1 - 2e klasse
13270389Ingeborg SmitV64
14955679Ilona SteenhuizenV65
14117126Saskia MollV65
15838439Ellen TimmermansV66
13638874Constance MolenaarV76
28457854Christine KwintenV76
26560135Linda BakerV75

Gemengd dubbel 17+ zaterdag
Afdeling 15Prinsejagt 1 - 4e klasse
35174811John van der MadeM89
35180242Kim MaasV99
35350431Yvonne BaltusV99
29648610Anne HoekstraV87
31801560Frank van de MortelM99
35180188Frank BiesM99
27927261Marijn MüllerM77

Gemengd 17+ zaterdag
Afdeling 26Prinsejagt 1 - 3e klasse
27923371Zilla KnipV88
13655337Casper SmitM87
29536804Noud van HeijstM87
14557118Lizette BosV77

Gemengd 17+ zaterdag
Afdeling 23Prinsejagt 2 - 4e klasse
29633168Ingrid DelissenV88
30779863Ingeborg Bijnen-van CampV77
29636515Michiel EpemaM88
29633303Ruud IckenrothM87
29633559Henk van WellM88
29633567Michelle van WellV88

Evenementen

Naar de evenementen kalender klik

Wo 16 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi
Do 17 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi
Vr 18 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi 
Vr 18 oktober 2019
najaarscompetitie middag 2 banen en avond 6 tennis- en 1 padelbaan
Za 19 oktober 2019
najaarscompetitie 4 tennisbanen 13-18 uur + 2 padelbanen van 12-17 uur