Skip to content
User Password

TV Prinsejagt

VRIJDAG

Padel vrijdag
Afdeling 4Prinsejagt 1 - 2e klasse
35489979Rob WesterhofM00
31787681Valérie BaudoinV00
27927261Marijn MüllerM00
18342574Ramon van HerwijnenM00
35177047Carlo GerberM00
35724242Jasper HakM00

Padel vrijdag
Afdeling 7Prinsejagt 2 - 3e klasse
35694556Manon HamersV00
35694572Frank van den WoudenbergM00
14816873Dave BrusseeM00
20508166Brigitte BierensV00
30782309Gerard VosM00
29633079Antwan te BoekhorstM00

Padel vrijdag
Afdeling 2Prinsejagt 3 - 3e klasse
26826003Linda van de VeldeV00
35737468Dennis LindeboomM00
35692278Theo van HerwijnenM00
13376020Han KoharM00
35692987Tars SmuldersM00
35703210Maikel van den HoovenM00
35692936Ruud HartM00

ZATERDAG

Padel zaterdag
Afdeling 1Prinsejagt 1 - 1e klasse
35506865Luuk LooijmansM00
13520741Maurice ThijssenM00
17012597Björn BorrenbergsM00
35490160Luuk SwinkelsM00
35489995Sander VerstegeM00
15391299Tim van de RietM00

Padel zaterdag
Afdeling 3Prinsejagt 2 - 1e klasse
35287594Simon MartensM00
35515597Yuri van VugtM00
35287535Steven BoschM00
35287608Thomas BeumerM00
35287616Martijn van der LeegteM00
35287578Tim HelsperM00
35287551Tim van den NieuwenhofM00

Padel zaterdag
Afdeling 9Prinsejagt 3 - 2e klasse
35423447Maartje MeekesV00
35489960Sander van de VenM00
13966928Mark van der HijdenM00
35489936Frank HoekstraM00

Padel zaterdag
Afdeling 9Prinsejagt 4 - 2e klasse
35423455Lotte van BreemenV00
19228317Kim VoetsV00
12200182Eefje van BreemenV00
21325839Inez WagemakersV00
15982399Lenneke HulshoffV00
31251102Lysette BoerV00

ZONDAG

Padel zondag
Afdeling 0Prinsejagt 0 - Hoofdklasse
31414117Tiemen van IngenM00
35639938Bart SchillingsM00
31414125Stijn SimonsM00
31754007Rik van GerwenM00
31631592Bart BeksM00
31739660Tim van de RietM00

 

Evenementen

Naar de evenementen kalender klik

Wo 16 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi
Do 17 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi
Vr 18 oktober 2019
Ivo Verharen toernooi 
Vr 18 oktober 2019
najaarscompetitie middag 2 banen en avond 6 tennis- en 1 padelbaan
Za 19 oktober 2019
najaarscompetitie 4 tennisbanen 13-18 uur + 2 padelbanen van 12-17 uur