Skip to content
User Password

TV Prinsejagt

Dinsdag

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend (4DD)
Afdeling 14Prinsejagt 1 - 1e klasse
20091923Bettina ter WoorstV87
22718842Marian van ZutphenV87
27164446Karin BarteldsV84
24376159Ellen SoetersV87
22337288Anneke Faes-van HeckeV87
16961250Wilma Stoeten-van der SpelV87

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend (4DD)
Afdeling 12Prinsejagt 2 - 2e klasse
18203752Ans SlaatsV87
21185832Janine BrandesV87
16961382Ineke SwaakV87
18234852Geruta van StrijpV77
11572582Dorothé van BreemenV87

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend (4DD)
Afdeling 5Prinsejagt 3 - 2e klasse
15281795Annie BockenV87
19294379Marian SmuldersV77
12708410Els van Kleef-JacobsV88
20802366Emmy van Otterdijk-KlaassenV87
12708364Marese WolfsV77

Vrijdag

Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag (DD-HD-2GD)
Afdeling 1Prinsejagt 1 - 2e klasse
21185832Janine BrandesV87
18203752Ans SlaatsV87
12712558José BaarsV77
12803332Frank van de VenM88
11833068Piet van LintM88
14769727Wim KlaassenM87

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)
Afdeling 17Prinsejagt 1 - 3e klasse
14767740Bert StraussM87
15972402Rick dos RamosM77
27830055Dick van de GriendtM87
18203736André HuijsmanM87
19267312Erik van ZuilenM87

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)
Afdeling 20Prinsejagt 2 - 3e klasse
10456325Martijn van DelftM87
16929217Arjon HoekstraM76
14767023Johan van den BergM77
16961366Jan DamenM87
20269129Hans WeissM87
19104065Edwin DrabbelsM77

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)
Afdeling 28Prinsejagt 3 - 4e klasse
18792243Bart VullingsM88
24408395Paul HoogduinM87
24768944Bert KappetijnM87
18160670Gertjan KeesmanM88
16079027Jan SlaatsM77
31639887Edwin HuybersM88

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD)
Afdeling 23Prinsejagt 4 - 4e klasse
17355001Andre Davidsz M88
19301286Rens ThijsM87
15430693Wilco FursterM88
15531872Geert MuijsersM88
31816363Wilbert FlorackM98

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)
Afdeling 2Prinsejagt 1 - Hoofdklasse
21488258Irene Swinkels-WeberV85
14955679Ilona SteenhuizenV65
10432507Hedwig van RijkomV66
13638874Constance MolenaarV76
14117126Saskia MollV65
15838439Ellen TimmermansV66

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD)
Afdeling 25Prinsejagt 2 - 3e klasse
12729655Francine CornelissenV88
20237316Hanny StraussV88
24459658Simone Pruijmboom-SchuurmanV87
17996171Ines KusterV87
31787681Valérie BaudoinV97

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)
Afdeling 7Prinsejagt 1 - 2e klasse
27461262Michiel PetersM86
27461270Marloes PolV75
30511763Linda RiepenV97
30511739Jeroen BlokhuisM99
15021025Steven JansenM76
25584219Marjon van DijsseldonkV76

Zaterdag

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
Afdeling 12Prinsejagt 1 - Hoofdklasse
14125552Luuk LooijmansM32
17012597Björn BorrenbergsM32
15391299Tim van de RietM34
13520741Maurice ThijssenM22
13846418Gilles Vullings LenssenM34
14209063Tim van der DonckM44

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
Afdeling 28Prinsejagt 2 - 2e klasse
26506424Rens NootM54
12270199Rob WesterhofM76
17987636Sander VerstegeM54
23279982Jelle MeijeringM54
29648629Robin VredenborgM76

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
Afdeling 26Prinsejagt 3 - 2e klasse
13966928Mark van der HijdenM55
15999270Corné DamenM54
25469134Sander van de VenM65
15192083Gino van KuijkM65
21833222Frank HoekstraM65
23927739Luuk SwinkelsM54

Heren 35+ Zaterdag (2HE-3HD)
Afdeling 4Prinsejagt 1 - 2e klasse
10432906Jan TournoyM76
10432469Tom MeliesteM76
10431942Piet EikholtM77
10431756Piet BouwmansM77
10528938Theo HijnenM87
11558040Ger TrommarM87

Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD)
Afdeling 1Prinsejagt 1 - Hoofdklasse
12200190Lotte van BreemenV33
20204612Maartje MeekesV54
19228317Kim VoetsV54
12200182Eefje van BreemenV55

Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD)
Afdeling 7Prinsejagt 2 - 2e klasse
14955679Ilona SteenhuizenV65
14117126Saskia MollV65
13638874Constance MolenaarV76
15838439Ellen TimmermansV66
13270389Ingeborg SmitV64

Dames Dubbel 17+ Zaterdag (4DD)
Afdeling 12Prinsejagt 1 - 2e klasse
10431950Hannie ErkelensV76
12304174Annelies DingsV76
10433767Monique KeybetsV66
12334499Mieke HezemansV77
11984236Karen SterringaV66
25563936Marlies van HappenV87

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Afdeling 8Prinsejagt 1 - Hoofdklasse
11733845Ilse BierhoffV43
11794984Zwannet DijkstraV44
11951516Judy van SambeekV53
10564713Pascal HintzenM44
12699586Ruud BuijssenM55
20169663Robin LeistraM55

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Afdeling 50Prinsejagt 2 - 3e klasse
21325839Inez WagemakersV77
13276557Tom DonkersM76
23664185Bas DriessenM88
20382316Imke HarmsenV55
15982300Lenneke HulshoffV77

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Afdeling 24Prinsejagt 3 - 4e klasse
15654419Rob ScheepensM87
27923371Zilla KnipV88
29536812Daniëlle HanrathV88
29143144Lonneke Peeters-BakxV88
14557118Lizette BosV77
13655337Casper SmitM87
29536804Noud van HeijstM87

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Afdeling 32Prinsejagt 4 - 4e klasse
29633559Henk van WellM88
29633567Michelle van WellV88
29633168Ingrid DelissenV88
29633303Ruud IckenrothM87
29636515Michiel EpemaM88
30779863Ingeborg Bijnen-van CampV77

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag (DD-HD-2GD)
Afdeling 15Prinsejagt 1 - 4e klasse
35174811John van der MadeM99
31801560Frank van de MortelM99
35180242Kim MaasV99
35350413Yvonne BaltusV99

Zondag

Gemengd 17+ Zondag (DE-HE-GD-DD-HD)
Afdeling 3Prinsejagt 1 - 3e klasse
29717639Manon van de DonkV88
29633338Harmen KlompM88
30779863Ingeborg Bijnen-van CampV77
29636515Michiel EpemaM88

Uitleg en data

De inschrijving voor de Voorjaarscompetitie 2019 is weer geopend en er kan ingeschreven worden tot en met 3 januari 2019!

De speeldata zijn aankomend voorjaar als volgt:

Er zijn door de KNLTB wat kleine veranderingen aangebracht qua competitievormen. Zie hieronder voor een overzicht van alle beschikbare competitievormen.

Via deze link is het mogelijk om per team (of individueel) in te schrijven:

https://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=D02DB439-9BDC-4EF0-853F-E52BEF8252BF

Per team hoeft maar 1 persoon zich in te schrijven, het verzoek om hierbij in het veld “opmerkingen” de andere teamgenoten te vermelden. Verder belangrijk om niet te  vergeten het vakje “MAX-TP ballen” aan te vinken indien gewenst!

We zien jullie inschrijvingen graag tegemoet en hopen er met z’n allen weer een gezellige competitie van te maken!!

Evenementen

Naar de evenementen kalender klik

Ma 20 mei 2019
Vr 24 mei 2019
Tennis voorjaarscompetitie (1 team thuis)
Vr 24 mei 2019
Tennis voorjaarscompetitie (4 teams thuis)
Za 25 mei 2019
Tennis voorjaarscompetitie (6 teams thuis)
Zo 26 mei 2019
Jeugdcompetitie ROOD (thuis)